Logitech Landing Page

Gamingowa
Liga Mistrzów
Akcesoria dla graczy w wyjątkowych cenach. Z okazji E-Gamingowych Mistrzostw Polski przygotowaliśmy specjalne ceny dla akcesoriów dla graczy. Myszki, klawiatury, kierownice, słuchawki i zestawy. Sprawdź już dziś!
G502 + G240 Zestaw mysz plus podkładka 299,00 zł*
G213 + G203 Zestaw mysz plus klawiatura 319,00 zł*
G233 Słuchawki dla graczy 279,00 zł*
G231 Słuchawki dla graczy 179,00 zł*
G430 Słuchawki dla graczy 249,00 zł*
Kup w renomowanych sklepach: euro.com.pl Komputronik Media Markt Saturn X-Kom
G633 Słuchawki dla graczy z dźwiękiem 7.1 499,00 zł*
G29 Kierownica z modułem pedałów dla konsol Playstation i PC 999,00 zł*
G920 Kierownica z modułem pedałów dla konsoli Xbox One i PC 999,00 zł*
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
*Spodziewana cena detaliczna w czasie promocji. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Bilety już w sprzedaży!

15-17 września 2017
28. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Kup teraz!

Kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski

Piętnasty sezon ESL Mistrzostw Polski potrwa od czerwca do września. Najlepsi zawodnicy z całego kraju staną do wirtualnych potyczek o zwycięstwo, prestiżowy tytuł Mistrza Polski oraz wysokie nagrody pieniężne. Nowy sezon wprowadza wiele istotnych zmian, które pomogą w profesjonalizacji kariery graczy oraz pozytywnie wpłyną na rozwój polskiej sceny esportowej. Tegoroczny, drugi sezon ESL Mistrzostw Polski rozgrywany będzie w ramach dwóch najpopularniejszych tytułów esportowych - League of Legends (Riot Games) oraz Counter Strike: Global Offensve (Valve).

Sezon 15 EMP to także kamień milowy, jeżeli chodzi o wynagrodzenia dla graczy. W przypadku Counter-Strike: Global Offensive każda z drużyn, grająca w fazie zasadniczej (łącznie 8 zespołów), otrzyma przez okres trzech miesięcy po 5 000 zł miesięcznie (1000 zł dla każdego z zawodników), co w sumie daje zawrotną kwotę 120 000 zł. Podczas finałów w łódzkiej Atlas Arenie do wygrania będzie 60 000 zł, co w połączeniu z pensjami dla graczy daje łącznie sumę aż 180 000 zł! To pierwsza tak duża pula nagród w krajowych turniejach esportowych w CS:GO! Pierwszy raz w historii ESL Mistrzostwa Polski Counter-Strike: Global Offensive powiązane są bezpośrednio z Mountain Dew League znanej również jako ESEA Premier, których wygrana premiuje awansem do ESL Pro League w CS:GO, najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na całym świecie.

Pula nagród w przypadku League of Legends wyniesie łącznie 80 000 zł (50 000 zł w finale). Gracze LOL-a otrzymają gratyfikację finansową, w zależności od miejsca, które uda im się osiągnąć. Jest to przełomowa zmiana, gdyż dzięki takiej stabilności finansowej gracze mogą skupić się wyłącznie na tym, co dla nich najważniejsze – grze i podnoszeniu swoich umiejętności. ESL Mistrz Polski w League of Legends, tak, jak to miało miejsce już w poprzednim sezonie, otrzyma zaproszenie do zamkniętej fazy kwalifikacji do Challenger Series Europe – przedsionka LCS, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends na świecie.

Nie przegap żadnych nowych informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski - śledź naszą stronę oraz kanały Facebook oraz Twitter.