Türkiye Şampiyonu

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası'nda 8 haftalık nefes kesen mücadelelerin ardından Türkiye'nin en iyi CS:GO takımını 27 Mayıs 2020 tarihinde belirliyoruz! Şampiyona finalini saat 17.00'de ESL Türkiye Twitch, Youtube ve Facebook kanallarından izleyebilirsiniz.

{{group.meta.name}}

{{bracket.meta.name}}

{{round.meta.name}}

DÜNYAYA AÇILAN KAPI

2020 Kış Sezonu Intel ESL Türkiye Şampiyonu olan takım para ödülünün yanında daha değerli olan EPEC’e katılmayı garantiliyor. EPEC’i kazanan ulusal şampiyona takımı offline olarak düzenlenecek ESL One Cologne Lan elemesine katılmaya hak kazanacak ve bu elemeyi de başarıyla geçen takım 1 Milyon Dolar ödüllü ESL One Cologne turnuvasında mücadele etme şansı yakalayacak.

Dünyanın en büyük arenalarında binlerce seyircinin önünden mücadele etmeye hazır mısın?

burası senin evin

Yıllardır burada mücadele etmek ya da yeni başlamış birisi olman önemli değil, önemli olan bu yolun sonunda kazanmak, kupayı evine götürerek şampiyon olarak tarihe geçmekle ilgili!

Tutkulu bir oyuncu olarak bir sonraki adımı atmaya hazırsanız, INTEL ESL Türkiye Şampiyonası başlamanız için en doğru yer.Tutkulu bir oyuncu olarak bir sonraki adımı atmaya hazırsanız, INTEL ESL Türkiye Şampiyonası başlamanız için en doğru yer.

INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YENİ SEZON

Gün
Saat
Dakika
Saniye