Hearthstone - Skupinová Fáza - Deň 1.

Hearthstone - Skupinová Fáza - Deň 1.

7. Mája sa uskutočnil prvý deň neúprosných duelov medzi postupujúcimi hráčmi v turnaji ESL Nationals Česko a Slovensko v Hearthstone. Hráči boli rozdelený do šiestich dvojíc, z ktorých môže vyhrať vždy len jeden. Každý hráč sa snažil podať najlepší výkon, avšak vyhrať mohla len polovica hráčov. Kto patril medzi víťazov sa dozviete v následujúcich riadkoch.

Formát jednotlivých sérii je Specialist.

Specialist format

Specialist je nový HS formát hier, ktorý nahradil Conquest. Hráči si musia vybrať jednu postavu za ktorú musia vytvoriť primárny deck, sekundárny deck a tertiárny deck. Sekundárny a tertiárny deck sa môže líšiť od toho primárneho maximálne 5 kartami. Hráč musí v prvom zápase použiť len primárny deck. V druhom, poprípade treťom má na výber z hociktorého z troch deckov.

Don vs Vladac

Don aj Vladac sa do duelu pustili so svojimi víťaznými deckmi. Don v podaní Druida, Vladac Warriora. Don vyhral s prehľadom prvú hru. Na boarde si vybudoval nepenetrovateľnú obranu. V druhej hre sa nič nezmenilo a Don ničí súpera s 30 životmi. Don si odnáša 1. Výhru 2:0.

Javormano vs Hilmjozo

V druhom zásase sa proti sebe postavila rovnaká classa, a to práve hunter. Prvá hra, bola väčšinu zápasu vyrovnaná, avšak Hilmjozo si predsa odnáša prvý bod. V druhej hre sa Javormanovi podarilo nabuffovať Hyenu, čo mu malo zaručiť bod v druhej hre, avšak nestalo sa tak a Hilmjozo si odnáša víťazstvo 2:0.

Vanik vs Firox

Vanik a Firox sa proti sebe postavili, tak ako v predchádzajúcom zápase, identickú classu, a to Rogue. Decky sa, ale líšia a výhru si môže odniesť len 1 roguna. V prvej hre sa to podarilo Firoxovi, v druhek Vanikovi. Tretí rozstrel rozhoduje. Zápas si odnáša Vaník a vyhráva so skóre 2:1.

Celý záznam 1. dne skupinové fáze

Close Menu