1.hrací den v League of Legends

1.hrací den v League of Legends

Ve středu 14. listopadu se nám poprvé představily týmy v naší lize za doprovodu komentátorů: Michal "Bronko" Šembera a Pavel "Mozilla" Klaban. Hry byly více než zajímavé a bylo se na co dívat.

Hned první zápas v BO2 sérii mezi Jednorožci a Pale Blue Rose nám nabídl vyrovnanou podívanou, kde pro sebe PBR urvali první cenou výhru i přes sympatický výkon Yoshiho na topu a jeho Jednorožců, ale ti nemuseli dlouze smutnit, jelikož Yoshi nám ukázal, že je i skvělým marksmanem a společně s ním si došli pro remízu 1:1

V následující BO2 sérii mezi Inside games a Necroraisres se neodehrávalo žádné překvapení, až změny v soupiskách kvůli technickým problémům u Necroraisres nemohl nastoupit Naryn a Nufy, za nahrazovali Mortsche a Falazury. U Inside games jsme po dlouhé době viděli změnu v soupisce a to na postu junglera, kde se nám ukázal Semike, který se svým týmem: Dreada, Dreedyho, Charcky a Sufona dosáhli na rychlou výhru 2:0.

V poslední hře se nám představili Cyber Gaming s Necromartinem, Lipánkem, Makeitem, Piokem a Rufusem proti Inaequalis, kde se na topu představil Mortsche proti Necrovi, společně s Kocourkem, Kyoshim, Sirinoxem a Domcem. Obě hry vypadaly napínavě. CG nemohli dlouho najít recept pro ukončení hry, navzdory jejich dominaci v early game. Ve druhé hře podržel svůj tým carry Sirinox za svou oblíbenou Vayne. To bohužel nestačí a Cyber Gaming vítězí 2:0.

Close Menu