2.Hrací den v League of Legends

2.Hrací den v League of Legends

V neděli 18. listopadu jsme mohli opět sledovat kvalitní League of Legends podívanou za doprovodu komentátorů:. Michal "Bronko" Šembera a Pavel "Mozilla" Klaban. Druhý hrací den nám ukázal, že i favorizované týmy se dokážou zapotit, a dokonce jsme se dočkali prvního většího překvapení.

Na začátku dne se nám představil největší favorit ligy, eSuba, ve svém klasickém složení: Robocop, Sawyor, Random, Nardeus a Kamilius proti nováčkům z Vikingekrig esports ve složení: Dája, Awaker, Laudy, JacoobxD a Špalda. Právě tito kluci ukázali nejen eSubě, ale i dalším týmům, že to s nimi nebude jednoduché a eSubu v obou dvou hrách série na začátku her pěkně potrápili. Ale hráči z eSuby nám ukázali jasně, že jsou zkušenější, než jejich soupeř a od midgame části her Vikingi k ničemu nepustili a došli si pro své první vítězství 2:0.

V další sérii se nám představili Jednorožci a Inside games. Bohužel pro jednorožce se jednalo o smolnou sérii, kdy měl jeden jejich hráč problémy s internetovým připojením, a i když první hra pro ně vypadala nadějně, museli se vzdát a smířit s prohrou 0:2 proti IG. Tým okolo Dreada a spol. se mohl radovat z další výhry v lize.

Třetí série mezi Inaequalis a Lancraft byla plná překvapení. Hned o první se nám postaral tým Lancraft za které nastoupil rumunský topař Orome, který hají barvy španělského Kiyf a na roli marksmana jsme mohli vidět po delší době hrát Denyka, který nastoupil místo Carzzyho a na supporta nastoupil Mjrdee. Když se přesuneme k hrám tak to už pro tým Lancraft nevypadalo tak hvězdně jako jejich soupiska a tým INAE si pro sebe uloupil cenou výhru 2:0 a to zejména díky skvělým výkonům Sirinoxe a Kyoshiho a tím se postarali o největší překvapení druhého hracího dne.

Close Menu