3. KVALIFIKACE LoL

3. KVALIFIKACE LoL

OHLÉDNUTÍ ZA třetí OTEVŘENOU KVALIFIKACÍ ESL NATIONALS CZ/SK PRO League of Legends

V pondělí 15. 4. jsme tu měli poslední #3 kvalifikaci. Přinesla nám mnoho zajímavých herních výkonu a rivalit o poslední místa v první sezóně ESL Nationals CZ/SK. Odehrála se poslední kvalifikace, takže se nám zde ukázalo rekordní počet 39 týmů.  Zájem LoL komunity o naši ligu nás utvrzuje, že rozhodnutí zařadit LoL do letošního ESL Nationals bylo správným rozhodnutím. Ti co se nekvalifikovali do 1. sezóny mohou potrénovat pro kvalifikace do sezóny druhé. Přijďte podpořit své oblíbené hráče, nebo team na streamu.

Jelikož se nám registroval nádherných 39 týmů. Tak se nám naskytla možnost sledovat už 2. kolo kvalifikace. Mohli jsme tam vidět 2 celky Inaequalis Lutea vs Night Raid Squad. Night Raid Squad jsme mohli zahlédnout už v minulé kvalifikaci kde ukořistili 3. místo. Vývoj zápasu se zdál celkem vyrovnaný, jak je zvykem na naší tuzemské scéně. Jeden baron power play a šance na výhru utekly ty tam. Tým Night Raid Squad věděl přesně okolo koho a čeho chtějí hrát. Bohužel neměli možnost zastavit zabíjení barona a to se jim nakonec stalo i osudným. Přišel poslední team fight na toplane kde si Inaequalis lunea zachovali chladnou hlavu a došli si pro vítězství daného kola v sérii Bo1.

Další zápas co jsme sledovali byl týmy Inaequalis Cor vs Fenix sence. Opět jsme mohli sledovat další tým z organizace Inaqualis ovšem s jinou soupiskou. Už od počátečních minut byl vidět zkušenostní rozdíl týmu Fenix sence. Jak se dalo tedy očekávat hra nabrala rychlých obrátek a team Inaequalis Cor se nestihl pomalu ani rozkoukat a byl konec hry.

Ve čtvrtfinále se nám představily týmy FURY Esport vs Insade Memes. Bod zvratu přišel v 10. minutě v podobě rozhodujícího teamfightu, kterého výsledek nastartoval snowball efekt, který dovedl tým Insade Memes k vítězství.

Poslední zápasy se odehrají 24. 4. mezi týmy, které se umístily na třetí příčce v našich kvalifikacích. Poperou se o poslední slot ve skupinové části ESL Nationals cz/sk, který je k dispozici po výherci nulté sezóny Lancraft, který naneštěstí zanikl před začátkem 1. sezóny 2019.

Close Menu