2. KVALIFIKACE - LOL

2. KVALIFIKACE - LOL

OHLÉDNUTÍ ZA druhou OTEVŘENOU KVALIFIKACÍ ESL NATIONALS CZ/SK PRO LEAGUE OF LEGENDS

V pátek 12.4 jsme tu měli #2 Kvalifikaci ESL Nationals CZ/SK. Zúčastnilo se nám nádherných 35 týmů. Spatřili jsme známé tváře z minulé kvalifikace např. Rift Rats, Kuzu, nebo Night Raid Squad. V minulé kvalifikaci se jim extra nedařilo, a proto jsme byli zvědaví, jaké výkony předvedou v kvalifikaci druhé.

Hned první zápasy, které jsme mohli sledovat ve formátech Bo1 neměly extra dlouhé trvání. Zápasy kde už šly nože na krk byly semifinále. Na streamu jsme viděli Rift Rats vs Night Raid Squad. Týmy  nám nabídnuly velice netypické hrdiny např. Rumble, nebo Skarner což jsou netradiční picky s přihlédnutím k nynější META game. Bohužel nově vzniklé seskupení dravých hlodavců Rift Rats si s týmem Night Raid Squad podařilo vcelku jednostranně 2:0 pro Rift Rats.

Avšak Night Raid Squad se porážkou týmu s pevným chrupem nenechali rozhodit a s vervou se poprali o třetí místo, které jednoznačně získali proti týmu Random 5.

Po velice vyčerpávajících semifinálových kolech nám začalo vysněné finále ve formátu Bo3.mezi týmy Rift Rats a Kuzu. Toto finále bylo asi nejvíce napínavé. První hra šla velmi hladce pro tým Kuzu, který ukořistil první vítězství ani ne za 25 minut. Druhá hra ovšem nabrala nečekaného obratu. Rift Rats oplatili Kuzu náklep první hry i s úroky. Ve třetí hře se právem na obou týmech projevovala lehká únava, se kterou se však lépe popral celek Rift Rats jenž se prokousal celou druhou kvalifikací až na vrchol. Gratulujeme!

GRATULUJEME TÝMU Rift Rats A kuzu K ZASLOUŽENÉMU MÍSTU VE SKUPINOVÉ FÁZI

Close Menu