Rozpoczynamy piąty tydzień fazy grupowej w CS:GO

Rozpoczynamy piąty tydzień fazy grupowej w CS:GO

Uczestnicy ESL Mistrzostw Polski kontynuują walkę o awans do kolejnej fazy zawodów. Najlepsze rodzime zespoły CS:GO mają za sobą podwójny supertydzień, a do zakończenia tego etapu pozostało już niewiele spotkań. To oznacza, że teraz każdy punkt jest na wagę złota, a jakakolwiek porażka może zadecydować o eliminacji z dalszej walki o tytuł.

Tydzień #5: 15-16 kwietnia:

Niedziela, 15 kwietnia 2018:
21:00 x-kom team vs Team Kinguin 2x Bo1
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018:
18:00 tomorrow.gg vs PACT 2x Bo1
20:30 Delusion Team vs PRIDE 2x Bo1
23:00 Buttrxfly vs AGO Esports 2x Bo1

W piątym tygodniu żadna z drużyn nie będzie musiała rozegrać więcej, niż jednego meczu, co pozwoli uczestnikom na staranne przygotowanie się do nadchodzącego dwumeczu. AGO Esports i Team Kinguin są wciąż niepokonane w fazie grupowej i choć ich awans wydaje się już pewny, to wciąż muszą walczyć o korzystniejszy wynik punktowy. W złej sytuacji natomiast znajdują się ekipy Delusion Team i tomorrow.gg, które znajdują się w grupie spadkowej.

Transmisja na żywo dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska na Twitchu oraz na stronie sport.tvp.pl.  Spotkania komentować będą Maciej “Morgen” Żuchowski oraz Kuba “KubiK” Kubiak.Przypominamy, że każde z powyższych spotkań rozgrywane będzie w formacie dwumeczu, w ramach którego rozegrane zostaną po dwie mapy.

Close Menu