17. sezon ESL MP w CS:GO na start!

17. sezon ESL MP w CS:GO na start!

W najbliższą niedzielę zainaugurowana zostanie faza zasadnicza 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Czy AGO Esports z Grzegorzem "SZPERO" Dziamałkiem w składzie zdoła obronić zdobyty w maju mistrzowski tytuł?

Zmagania zostaną zainaugurowane 12 sierpnia i składać się będą z sześciu tygodni. Najdłużej, bo aż cztery dni potrwa tydzień czwarty, który będzie tzw. "super weekiem". Wówczas zmagania zaczną się 7 września, a zakończą 10 września.

Rozgrywki prowadzone będą w identycznym formacie, jak w poprzednim sezonie ESL MP. Każda drużyna zagra z każdą dwa mecze w trybie BO1. Za zwycięstwo przyznawane będą trzy punkty, a za porażkę zero. Sześć najlepszych zespołów awansuje do play-offów, a cztery dostaną się na finały w Poznaniu.

Tydzień #1

12 sierpnia
19:00 PACT vs Izako Boars BO1
20:00 Izako Boars vs PACT BO1
21:00 Team Kinguin vs Onca Gaming BO1
22:00 Onca Gaming vs Team Kingui BO1
13 sierpnia
19:00 x-kom team vs BL4ST BO1
20:00 BL4ST vs x-kom team BO1
21:00 AGO Esports vs attackiereN BO1
22:00 attackiereN vs AGO Esports BO1

Tydzień #2

19 sierpnia
19:00 Team Kinguin vs Izako Boars BO1
20:00 Izako Boars vs Team Kinguin BO1
21:00 PACT vs Onca Gaming BO1
22:00 Onca Gaming vs PACT BO1
20 sierpnia
19:00 AGO Esports vs BL4ST BO1
20:00 BL4ST vs AGO Esports BO1
21:00 x-kom team vs attackiereN BO1
22:00 attackiereN vs x-kom team BO1

Tydzień #3

26 sierpnia
17:00 AGO Esports vs Izako Boars BO1
18:00 Izako Boars vs AGO Esports BO1
19:00 PACT vs BL4ST BO1
20:00 BL4ST vs PACT BO1
21:00 x-kom team vs Izako Boars BO1
22:00 Izako Boars vs x-kom team BO1
27 sierpnia
19:00 AGO Esports vs Onca Gaming BO1
20:00 Onca Gaming vs AGO Esports BO1
21:00 Team Kinguin vs attackiereN BO1
22:00 attackiereN vs Team Kinguin BO1

Tydzień #4 – Super week

7 września
19:00 PACT vs attackiereN BO1
20:00 attackiereN vs PACT BO1
21:00 x-kom team vs Onca Gaming BO1
22:00 Onca Gaming vs x-kom team BO1
8 września
19:00 Team Kinguin vs BL4ST BO1
20:00 BL4ST vs Team Kinguin BO1
9 września
19:00 Onca Gaming vs BL4ST BO1
20:00 BL4ST vs Onca Gaming BO1
21:00 Team Kinguin vs x-kom team BO1
22:00 x-kom team vs Team Kinguin BO1
10 września
21:00 attackiereN vs Izako Boars BO1
22:00 Izako Boars vs attackiereN BO1

Tydzień #5

16 września
19:00 Team Kinguin vs PACT BO1
20:00 PACT vs Team Kinguin BO1
21:00 Onca Gaming vs Izako Boars BO1
22:00 Izako Boars vs Onca Gaming BO1
17 września
19:00 attackiereN vs BL4ST BO1
22:00 BL4ST vs attackiereN BO1
21:00 AGO Esports vs x-kom team BO1
22:00 x-kom team vs AGO Esports BO1
23:00 AGO Esports vs PACT BO1
18 września
20:00 PACT vs AGO Esports BO1

Tydzień #6

23 września
19:00 AGO Esports vs Team Kinguin BO1
20:00 Team Kinguin vs AGO Esports BO1
21:00 BL4ST vs Izako Boars BO1
22:00 Izako Boars vs Izako Boars BO1
24 września
19:00 Onca Gaming vs attackiereN BO1
20:00 attackiereN vs Onca Gaming BO1
21:00 PACT vs x-kom team BO1
22:00 x-kom team vs PACT BO1

Transmisja z wszystkich meczów dostępna będzie w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się 12-14 października podczas Poznań Game Arena.

Close Menu