Jeżeli jesteście spragnieni rywalizacji w Hearthstone'a na najwyższym krajowym poziomie, to mamy dla was fantastyczną wiadomość. W 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski oprócz CS:GO i LoL-a zobaczymy także zmagania w popularną karciankę od Blizzarda! W tym sezonie ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone'a najlepsi gracze naszego kraju powalczą o nagrody z puli nagród wynoszącej 20 000 złotych.

Rejestracja do czterech nadchodzących turniejów jest otwarta dla wszystkich chętnych, a do fazy grupowej awansuje najlepszych szesnastu zawodników. Z każdej z czterech rund eliminacji bezpośredni awans uzyska po dwóch graczy, a pozostała ósemka zostanie wyłoniona na podstawie zaproszeń przyznanych przez organizatorów.

Harmonogram kwalifikacji do 17. sezonu ESL MP w Hearthstone'a prezentuje się następująco:

Wtorek, 18 wrześniaKwalifikacje #1zapisy
Sobota, 22 wrześniaKwalifikacje #2zapisy
Wtorek, 25 wrześniaKwalifikacje #3zapisy
Sobota, 29 wrześniaKwalifikacje #4zapisy

Wszyscy uczestnicy kwalifikacji muszą przygotować talie do gry oparte na różnych klasach postaci, a dopuszczalne jest ich zmieniane pomiędzy spotkaniami. Rozgrywki prowadzone będą w formacie Standard Conquest + Ban do dwóch wygranych w pierwszej fazie turnieju, która będzie rozgrywana systemem szwajcarskim, po czym zostanie wyłonionych 6 najlepszych graczy, którzy zmierzą się w formacie Best of 5 single elimination. Dodatkowo dwoje najlepszych graczy zostanie automatycznie przeniesionych do półfinałów, gdzie zmierzą się ze zwycięzcami rundy ćwierćfinałów. Po zakończeniu wszystkich kwalifikacji i ogłoszeniu listy zaproszonych zawodników wystartuje faza grupowa, w której uczestnicy będą podzieleni na cztery zbiory.

Close Menu
X