Startuje piąty tydzień ESL MP w League of Legends

Startuje piąty tydzień ESL MP w League of Legends

W poniedziałek 16 kwietnia o godzinie 19:00 rozpocznie się piąty tydzień zmagań w ramach ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Każda z drużyn ma do rozegrania już tylko po trzy spotkania, co oznacza, że zbliża się pora na ostateczne rozstrzygnięcia.

Tydzień #5: 16-17 kwietnia

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018:
19:00  Egamink E-sport vs ProXima Gaming Bo3
21:00 E-Blue Digital Paradox vs  Fake Team Bo3
Wtorek, 17 kwietnia 2018:
19:00 Team Same Mordeczki vs Szata Maga Bo3
21:00 Team Ascent vs Illuminar Gaming Bo3

W piątej kolejce zmagań grupowych odbędą się dwa szlagierowe spotkania. We wtorek o 19:00 Team Same Mordeczki będzie podejmować Szatę Maga, a dwie godziny później Team Ascent zagra z Illuminar Gaming. Pierwsze trzy zespoły mają na swoich kontach identyczny bilans punktowy, natomiast Illuminar Gaming jako jedyny nie przegrał jeszcze ani jednego meczu. Dzień wcześniej zagrają drużyny z dolnej połowy tabeli. Dla Egamink E-sport i E-Blue Digital Paradox będą to mecze o wszystko, bowiem porażka może oznaczać ich ostateczne wyeliminowanie z mistrzostw.

Transmisje z ESL Mistrzostw Polski w League of Legends prowadzone będą na kanale ESL.TV Polska na Twitchu oraz na stronie sport.tvp.pl.  Spotkania komentować będą Michał “Avahir” Kudliński, Fryderyk “Veggie” Kozioł, Daniel “Rajon” Pastusiak oraz Tomasz "TheFakeOne" Milaniuk.

Close Menu