DPD, Ravioli i Adive zamykają grono uczestników play-offów

DPD, Ravioli i Adive zamykają grono uczestników play-offów

Wczorajszego wieczoru rozstrzygnięto ostatnie spotkania szóstego tygodnia 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Dzięki wynikom meczów przedostatniej rundy fazy zasadniczej poznaliśmy wszystkich uczestników play-offów tej edycji zmagań. Awans do fazy pucharowej w tej kolejce rozgrywek zapewniły sobie Team DPD, Ravioli Ravioli oraz Adive.

W inauguracyjnym starciu przedostatniego tygodnia ESL MP zobaczyliśmy Czas na zasady oraz Ravioli Ravioli. Koniec końców po trzech wyrównanych i pełnych walk drużynowych starciach po triumf sięgnęli zawodnicy Ravioli. Po krótkiej przerwie na Summoner's Rift pojawili się reprezentanci Szaty Maga oraz Adive. W tym przypadku również nie ujrzeliśmy żadnej niespodzianki, bowiem Szata Maga nie dała sobie wyrwać nawet jednego punktu w całej serii.

Wtorkowe zmagania rozpoczęły się od meczu Illuminar Gaming z E-Blue Digital Paradox. Zespół Marcina "Unknowna" Kubickiego nie był w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji z mistrzami ubiegłego sezonu i musiał pogodzić się z porażką po dwóch dość jednostronnych odsłonach serii. Następnie na wirtualną arenę wyszli zawodnicy Teamu DPD oraz Pompa Teamu. Odświeżony skład PT miał ogromne problemy z pokonaniem niżej notowanego DPD, ale ostatecznie zdołał podnieść się z kolan w decydującej potyczce i zgarnął kolejne punkty na swoje konto.

Wyniki szóstego tygodnia zmagań:

Poniedziałek, 17 września 2018
19:00 Czas na zasady 1:2 Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli Bo3
21:30 Szata Maga 2:0 Adive Adive Bo3
Wtorek, 18 września 2018
19:00 Illuminar Gaming 2:0 E-Blue Digital Paradox Bo3
21:30 Team DPD Team DPD 1:2 Pompa Team Bo3

Ostatni tydzień fazy zasadniczej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski rusza już w najbliższy poniedziałek. Transmisja ze wszystkich meczów dostępna będzie na kanale ESL.TV Polska oraz SPORT.TVP.PL.

Close Menu
X