iHG kontra Szata Maga na początek ostatniego tygodnia ESL MP

W poniedziałek rozpocznie się ostatni tydzień fazy zasadniczej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się pojedynek Illuminar Gaming z Szatą Maga, który otworzy siódmą kolejkę rozgrywek.

Jak wiele osób może pamiętać, pojedynek Illuminar z Szatą Maga zwieńczył poprzedni sezon rozgrywek. Wówczas pewnie po zwycięstwo sięgnęli Paweł "delord" Szabla i jego kompani, ale wydaje się, że tym razem drużyna Karola "t4nky" Słomki będzie miała większe szanse na zwycięstwo. Wszystko dzięki niedawnej zmianie, do jakiej doszło w iHG, w wyniku której poza zespołem znalazł się Sebastian "Sebekx" Smejkal. Ponadto na placu boju pojawią się zawodnicy Ravioli Ravioli oraz Pompa Teamu. Za faworyta w tym starciu bez dwóch zdań uważana będzie druga z wymienionych drużyn.

Równie ciekawie będzie we wtorek, kiedy to dojdzie do dwóch ostatnich potyczek fazy zasadniczej. W obu przypadkach scenariusz będzie taki sam - uczestnik play-offów rywalizował będzie ze spadkowiczem. I tak najpierw Team DPD stanie w szranki z Czas na zasady, a następnie Adive zmierzy się z E-Blue Digital Paradox.

Harmonogram siódmego tygodnia:

Poniedziałek, 24 września 2018
19:00 Illuminar Gaming vs Szata Maga Bo3
21:30 Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli vs Pompa Team Bo3
Wtorek, 25 września 2018
19:00 Team DPD Team DPD vs Czas na zasady Bo3
21:30 Adive Adive vs E-Blue Digital Paradox Bo3

Wszystkie spotkania będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Najlepsze drużyny 17. sezonu rozgrywek spotkają się na finałach, które odbędą się 12-14 października podczas Poznań Game Arena.