Poznaj wszystkich uczestników ESL MP Wiosna 2019 w LoL-a!

Cztery otwarte turnieje kwalifikacyjne, cztery spotkania w zamkniętych eliminacjach i cztery rozdane zaproszenia - znamy już wszystkich uczestników ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends.

Zacznijmy od drużyn, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia, a te trafiły w ręce absolutnie czołowych rodzimych formacji. Illuminar Gaming będzie broniło mistrzowskiego tytułu, ale łatwo nie będzie, bo w grze znajdzie się także devils.one. Chrapkę na zwycięstwo będą mieli również podopieczni Wisły Płock eSports i PRIDE, którzy z pewnością będą bardzo groźni.

A kto poradził sobie najlepiej w kwalifikacjach? W zmaganiach tych najlepiej wypadli reprezentanci Katastrofy Awionetki, Indictive, SuperNitro1 oraz Vortex Five, dzięki czemu wszystkie te formacje zobaczymy w fazie zasadniczej ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends.

Kiedy wystartuje faza grupowa ESL MP? O tym poinformujemy już niebawem! Śledźcie stronę rozgrywek i ESL Polska na kanałach social media, by być na bieżąco.