Zaprezentuj swoje umiejętności w krajowych mistrzostwach ESL w League of Legends

Jesteś gotowy, by postawić kolejny krok na ścieżce esportowej kariery? Zbierz drużynę i pokaż na co Cię stać przed lokalną publicznością!

Z radością ogłaszamy, że League of Legends pozostanie częścią krajowych mistrzostw ESL w Europie w 2019 roku. Gracze i drużyny będą mieli miejsce do rozwijania się w zmaganiach turniejowych, a fani dostaną szansę, by zobaczyć w akcji wschodzące gwiazdy ze swojego kraju!

Zawodnicy i fani z Belgii, Czech, Słowacji, Francji, Włoch, Polski, Południowo-wschodniej Europy i Holandii mogą się już przygotowywać na niesamowite zmagania lokalnych drużyn! Krajowe składy z obiecującymi zawodnikami powalczą na Summoner’s Rift o zaistnienie wśród szerszej publiczności!

Chcemy zapewnić idealne środowisko dla zawodników i drużyn do esportowej rywalizacji – przyznała Ana Oliveras, Head of ESL National Championships. – Nasze doświadczenie w profesjonalnym gamingu na wszystkich poziomach gwarantuje, że możemy pomagać w ich rozwoju oraz zapewniać kolejne platformy do pokazania się. Co roku krajowe mistrzostwa ESL udowadniają, że są miejscem, w którym mogą zaistnieć wschodzące gwiazdy zanim jeszcze wypłyną na szerokie wody zmagań na najwyższym poziomie. League of Legends jest ważnym elementem naszych krajowych rozgrywek i chcemy, by te nadal były częścią tworzonej przez nas historii.

W 2019 roku następujące krajowe rozgrywki ESL będą organizowały zmagania w League of Legends. Odwiedź ich strony, by zdobyć więcej informacji na temat rywalizacji.

Belgia - Proximus Championship

Czechy i Słowacja -  Mistrovstvi Česka A Slovenska

Francja  - Championnat National

Włochy  - Vodafone Championship

Polska - Mistrzostwa Polski

Europa Południoiwo-Wschodnia - SEC Championship

Holandia - Dutch Championship

By nie przegapić żadnego ważnego ogłoszenia, śledź oficjalne konta ESL na Twiterze i Facebooku.