Szatnia

10 najlepszych akcji

W trakcie wszystkich dotychczasowych edycji IEM Katowice Spodek był świadkiem wielu niezapomnianych akcji. By upamiętnić dziesiątą edycję turnieju, nasi pracownicy i profesjonalni gracze głosowali na najlepsze z nich. Zagrania z największą liczbą głosów znalazły się w tej kompilacji.

Aż trudno uwierzyć, że sneaky-beaky akcja Snaxa w meczu przeciwko NIP-owi, frag nożem na dev1ce autorstwa f0resta i ace GuardiaNa w meczu z Fnatic zdarzyły się w tym samym mieście, ale takie są fakty. Widzowie IEM byli też naocznymi świadkami tego, jak dupreeh udowadnia swoje umiejętności w posługiwaniu się deaglem oraz niesamowite zagrania allu z wykorzystaniem AWP, dzięki którym jego ENCE dotarło aż do finału Majora CS:GO.

Usiądźcie wygodnie, bo czeka was prawdziwa CS-owa uczta. Oto dziesięć najlepszych zagrań w historii turniejów Counter-Strike: Global Offensive, które miały miejsce w Katowicach:

Play Video
Podczas IEM Katowice 2022 wystąpią między innymi s1mple, ZywOo i NiKo, więc możemy mieć pewność, że za kilka tygodni kolekcja wspaniałych akcji zostanie wzbogacona o kolejne. Nie możesz przegapić pierwszego tak dużego wydarzenia ESL od czasu rozpoczęcia pandemii. Cieszmy się grą najlepszych zawodników CS:GO i StarCrafta II!

Ściana chwały

Dupreeh

Peter Rasmussen – CS:GO

SoO

Eo Yun-So – Sc2