INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2022

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORSAN, ŞAMPİYON GİBİ OYNAMAK ZORUNDASIN!

8 TAKIM - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - 100.000 TL ÖDÜL HAVUZU

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORSAN, ŞAMPİYON GİBİ OYNAMALISIN!

DÜNYAYA AÇILAN KAPI

INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLACAK TAKIM PARA ÖDÜLÜNÜN YANINDA DAHA DEĞERLİ OLAN TURNUVA DAVETLERİNE DE SAHİP OLACAK. BU SEZON DA ŞAMPİYON TAKIM, ESL'İN DÜZENLEDİĞİ MİLYONLARCA DOLAR ÖDÜL HAVUZUNA TURNUVALARA KATILMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK.

DÜNYANIN EN BÜYÜK ARENALARINDA, BİNLERCE SEYİRCİNİN ÖNÜNDE MÜCADELE ETMEYE HAZIR MISIN?

BURASI SENİN EVİN

YILLARDIR BURADA MÜCADELE ETMEN YA DA YENİ BAŞLAMIŞ BİRİSİ OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN BU YOLUN SONUNDA KAZANMAK VE KUPAYI EVİNE GÖTÜREREK TARİHE GEÇMEKLE İLGİLİ.

TUTKULU BİR OYUNCU OLARAK SONRAKİ ADIMI ATMAYA HAZIRSANIZ, INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLAMANIZ İÇİN EN DOĞRU YER. YENİ ZAFERLERE ADINI YAZMA SIRASI SENDE!

soru-cevap

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası, ESL’in ulusal şampiyonları arasında öne çıkan etkinliklerinden biridir. Türkiye’deki şampiyona, ESL’in milyonlarca dolarlık turnuvalarına davet hakkı verirken ayrıca Türkiye’nin en iyi takımlarına ve oyuncularına uluslararası bir ışık tutmayı amaçlamaktadır. Bu yıl online olarak düzenlenecek turnuvanın canlı yayınları yüksek prodüksiyonlu bir stüdyodan, Türkiye’nin en ünlü CSGO sunucuları tarafından sunulacaktır.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası açık elemelerine 16 yaşından büyük ve bir takıma sahip olan tüm oyuncular katılabilir. Şampiyona'nın elemeleri ve şampiyona aşaması ESEA üzerinden oynanmaktadır. INTEL ESL Türkiye Şampiyonası açık elemeleri bu yıl 2 ayrı tarihte gerçekleşecek ve her elemenin en iyi 3 takımı şampiyona sürecine katılmaya hak kazanacak.

Daha fazla bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edin.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası para ödülünün yanında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şampiyonlarına Avrupa kupalarının yolunu açıyor. Bu yıl da ilk 4'e girmeyi başaran takımlar para ödülü kazanırken, şampiyon olan takım ESL Pro League Conference Playoff'larında (ön eleme oynanması gerekebilir.) mücadele edecek.

Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın ESL Pro Tour bünyesine katılmasıyla birlikte Türkiye Şampiyonu, ESL'in düzenlediği global turnuvalara davet alma hakkı kazandı. INTEL ESL Türkiye Şampiyonu olan takım ESL Pro League Conference Playoff'larında (ön eleme oynanması gerekebilir.) mücadele edecek ESL Pro Tour hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.