intelesllogo

INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2023

YENİ ZAFERLERE!

8 TAKIM - TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - ESL PRO LEAGUE ELEMELERİ

CS:GO ŞAMPİYONASI

INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

2017 YILINDAN BUGÜNE DEVAM EDEN INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI, TÜRKİYE'NİN EN UZUN SOLUKLU CS:GO TURNUVASIDIR. HER YIL 2 SEZON OLARAK DÜZENLENEN TURNUVA, ULUSAL ŞAMPİYONALARIN ARASINDA ÖN PLANDA OLMASININ YANISIRA AYRICA ESL PRO TOUR'UN BİR PARÇASIDIR. INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI, ESL TARAFINDAN DÜZENLENEN MİLYONLARCA DOLARLIK TURNUVALARA DAVET HAKKI VERİRKEN AYRICA TÜRKİYE'NİN EN İYİ TAKIMLARINA VE OYUNCULARINA ULUSLARARASI SAHNEDE ŞANS VERMEYİ AMAÇLAMAKTADIR!

intelesllogo

GLOBAL TURNUVA

DAVETİ

8

TAKIM

DÜNYAYA AÇILAN KAPI

BU SEZON DA ŞAMPİYON TAKIM, ESL'İN DÜZENLEDİĞİ MİLYONLARCA DOLAR ÖDÜL HAVUZUNA TURNUVALARA KATILMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK.

DÜNYANIN EN BÜYÜK ARENALARINDA, BİNLERCE SEYİRCİNİN ÖNÜNDE MÜCADELE ETMEYE HAZIR MISIN?

elemeler

EKİM

grup aşaması

KASIM

playoffs

ARALIK

BURASI SENİN EVİN

YILLARDIR BURADA MÜCADELE ETMEN YA DA YENİ BAŞLAMIŞ BİRİSİ OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN BU YOLUN SONUNDA KAZANMAK VE KUPAYI EVİNE GÖTÜREREK TARİHE GEÇMEKLE İLGİLİ.

TUTKULU BİR OYUNCU OLARAK SONRAKİ ADIMI ATMAYA HAZIRSANIZ, INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLAMANIZ İÇİN EN DOĞRU YER. YENİ ZAFERLERE ADINI YAZMA SIRASI SENDE!

TÜRKİYE'NİN EN UZUN SOLUKLU CS:GO ŞAMPİYONASI

8 TAKIM | 3 AŞAMA | EN BÜYÜKLERİN ARASINA ADINI YAZDIRMA FIRSATI

ETERNAL FIRE

DAVETLİ

THE CHOSEN FEW

DAVETLİ

SECURITAS

2. ELEME KAZANANI

GREEN DAGGER

1. ELEME KAZANANI

GOTHBOICLIQUE

1. ELEME KAZANANI

VAMPBOICLIQUE

2. ELEME KAZANANI

BROSSKIEZ

1. ELEME KAZANANI

GENTLEMAN

2. ELEME KAZANANI

GRUP AŞAMASI

PLAYOFF AŞAMASI

format

açık elemeler

grup aşaması

playoffs

DETAYLI FORMAT AÇIKLAMASI

soru-cevap

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası, ESL’in ulusal şampiyonları arasında öne çıkan etkinliklerinden biridir. Türkiye’deki şampiyona, ESL’in milyonlarca dolarlık turnuvalarına davet hakkı verirken ayrıca Türkiye’nin en iyi takımlarına ve oyuncularına uluslararası bir ışık tutmayı amaçlamaktadır. Bu yıl online olarak düzenlenecek turnuvanın canlı yayınları yüksek prodüksiyonlu bir stüdyodan, Türkiye’nin en ünlü CSGO sunucuları tarafından sunulacaktır.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası açık elemelerine 16 yaşından büyük ve bir takıma sahip olan tüm oyuncular katılabilir. Şampiyona'nın elemeleri ve şampiyona aşaması ESEA üzerinden oynanmaktadır. INTEL ESL Türkiye Şampiyonası açık elemeleri bu yıl 2 ayrı tarihte gerçekleşecek ve her elemenin en iyi 3 takımı şampiyona sürecine katılmaya hak kazanacak.

Daha fazla bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edin.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonu olan takım ESL Pro League Conference Playoff'larında mücadele edecek.

Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın ESL Pro Tour bünyesine katılmasıyla birlikte Türkiye Şampiyonu, ESL'in düzenlediği global turnuvalara davet alma hakkı kazandı. INTEL ESL Türkiye Şampiyonu olan takım ESL Pro League Conference Playoff'larında (ön eleme oynanması gerekebilir.) mücadele edecek ESL Pro Tour hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.