Play Video

DAHA ÇOK
HEYECAN, ZAFER, HIRS, MÜCADELE, CS:GO

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORSAN, ŞAMPİYON GİBİ OYNAMALISIN!

DÜNYAYA AÇILAN KAPI

2021 YAZ SEZONU INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLACAK TAKIM PARA ÖDÜLÜNÜN YANINDA DAHA DEĞERLİ OLAN TURNUVA DAVETLERİNE DE SAHİP OLACAK. BU SEZON DA ŞAMPİYON TAKIM, ESL'İN DÜZENLEDİĞİ MİLYONLARCA DOLAR ÖDÜL HAVUZUNA TURNUVALARA KATILMAK İÇİN NATIONAL CHAMPIONSHIP GLOBAL PLAYOFF'LARINDA MÜCADELE EDECEK.

DÜNYANIN EN BÜYÜK ARENALARINDA, BİNLERCE SEYİRCİNİN ÖNÜNDE MÜCADELE ETMEYE HAZIR MISIN?

BURASI SENİN EVİN

YILLARDIR BURADA MÜCADELE ETMEN YA DA YENİ BAŞLAMIŞ BİRİSİ OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN BU YOLUN SONUNDA KAZANMAK VE KUPAYI EVİNE GÖTÜREREK TARİHE GEÇMEKLE İLGİLİ.

TUTKULU BİR OYUNCU OLARAK SONRAKİ ADIMI ATMAYA HAZIRSANIZ, INTEL ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLAMANIZ İÇİN EN DOĞRU YER. YENİ ZAFERLERE ADINI YAZMA SIRASI SENDE!

soru-cevap

DAHA FAZLA SORUNUZ VARSA BU SAYFAYI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası, ESL’in ulusal şampiyonları arasında öne çıkan etkinliklerinden biridir. Türkiye’deki şampiyona, ESL’in milyonlarca dolarlık turnuvalarına davet hakkı verirken ayrıca Türkiye’nin en iyi takımlarına ve oyuncularına uluslararası bir ışık tutmayı amaçlamaktadır. Bu yıl online olarak düzenlenecek turnuvanın canlı yayınları yüksek prodüksiyonlu bir stüdyodan, Türkiye’nin en ünlü CSGO sunucuları tarafından sunulacaktır.

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası açık elemelerine 16 yaşından büyük ve bir takıma sahip olan tüm oyuncular katılabilir. Şampiyona'nın elemeleri ve şampiyona aşaması ESEA üzerinden oynanmaktadır. Bu nedenle katılacak oyuncuların ESEA Premium'a sahip olması gerekmektedir. Şampiyona haricinde ESEA Premium ile İstanbul'da bulunan CS:GO sunucularında, düşük gecikme ile oyun oynamaya devam edebilirsiniz. INTEL ESL Türkiye Şampiyonası açık elemeleri bu yıl 2 ayrı tarihte gerçekleşecek ve her elemenin en iyi 2 takımı şampiyona sürecine katılmaya hak kazanacak.

Türkiye Şampiyonası Eleme Tarihleri ve Linkleri:

Elemelere katılmak için aşağıdaki aşamaları takip etmelisiniz:

1. Bir ESEA hesabı ile siteye giriş yapmanız gerekiyor

2. ESEA Premium sahibi olmanız gerekiyor(https://store.steampowered.com/app/479130/ESEA/)

3. ESEA İstemcisini indirmeniz gerekiyor(https://play.esea.net/index.php?s=downloads&d=download&id=1)

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası para ödülünün yanında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şampiyonlarına Avrupa kupalarının yolunu açıyor. Bu yıl da ilk 4'e girmeyi başaran takımlar para ödülü kazanırken, şampiyon olan takım National Championship Global Playoff'larına katılmaya hak kazanacak. NCGP'de 1. ve 2. olan takımlar yine ESL düzenlediği milyonlarca dolar ödül havuzuna sahip turnuvalara katılma şansı elde edecek.

Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nın ESL Pro Tour bünyesine katılmasıyla birlikte Türkiye Şampiyonu, ESL'in düzenlediği global turnuvalara davet alma hakkı kazandı. INTEL ESL Türkiye Şampiyonu olan takım National Championship Global Playoff'larına katılmaya hak kazanır. NCGP'de 1. olan takım IEM Katowice ya da IEM Cologne turnuvalarına katılmaya hak kazanırken, 2. olan takım da Intel Extreme Masters ya da DreamHack Masters etkinliklerinden birine katılmaya hak kazanır. ESL Pro Tour hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.