INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Başlıyor

You are currently viewing INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası Başlıyor

INTEL ESL Türkiye 2021 Kış Sezonu Başlıyor! 27 Şubat ve 6 Mart arasında düzenlenecek 3 eleme sonrasında yeni sezonda mücadele edecek 6 takım belirlenecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi elemeler ESEA platformu üzerinden oynanacak ve tüm oyuncuların ESEA Premium'a sahip olmaları gerekecek. ESEA Premium almak için Steam hesabınızı kullanabilirsiniz. https://store.steampowered.com/app/479130/ESEA/

Her elemenin ilk iki takımı direkt lige katılmaya hak kazanır. Elemelerin ilk gününde maçlar son 8’e kadar BO1 formatında oynanırken ikinci gün, son 8 dahil kalan tüm maçlar BO3 olarak oynanacaktır. (Takım sayısı beklenenden az olursa ilk gün, son 8 maçları da oynanır ve sadece yarı final maçları bir sonraki gün oynanır.)

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası para ödülünün yanında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şampiyonlarına Avrupa kupalarının yolunu açıyor. Yeni sezon değişiklikleri önümüzdeki günlerde ESL Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ELEMELERE KATILABİLİRSİNİZ!

Elemelere katılmak için aşağıdaki aşamaları takip etmelisiniz:

1. Bir ESEA hesabı ile siteye giriş yapmanız gerekiyor

2. ESEA Premium sahibi olmanız gerekiyor(https://store.steampowered.com/app/479130/ESEA/)

3. ESEA İstemcisini indirmeniz gerekiyor(https://play.esea.net/index.php?s=downloads&d=download&id=1)

4. Bir takıma sahip olmalısınız (en az 5 oyuncu) Elemelere katılmak için takım oluşturduktan sonra tüm arkadaşlarınızı takıma davet etmeyi unutmayın. Eleme sayfasındaki takım listesinde takım adınız gözükmeli ve oyuncu sayınız en az 5 olmalı.

Eleme Turnuvalarında, erteleme yapılmamaktadır. Tüm maçlar belirtilen gün ve saatlerde oynanmalıdır.